Нацбанк надаватиме касове обслуговування на умовах ЄДБО
flickr.com/National Bank Of Ukraine

Нацбанк надаватиме касове обслуговування на умовах ЄДБО

З 1 березня 2018 року договірні відносини Нацбанку з новими клієнтами встановлюватимуться шляхом приєднання їх до Публічної пропозиції на укладення Єдиного договору банківського обслуговування. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу НБУ. 

 «Договірні відносини Національного банку України з новими клієнтами з 01 березня 2018 року встановлюватимуться шляхом приєднання їх до Публічної пропозиції на укладення Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг Національним банком України (далі – Публічна пропозиція)», — йдеться в повідомленні.

Національний банк України оголосив Публічну пропозицію таких послуг, зокрема: із касового обслуговування банків у національній валюті України та із касового обслуговування ліквідаторів банків у національній валюті України.

Після укладення єдиного договору, банки або філії банку, які мають окремий код, зможуть отримувати передбачені договором послуги, не укладаючи окремі угоди з кожним підрозділом грошового обігу у регіоні або з центральним сховищем.

Крім того, одержувачі послуг зможуть самостійно вибирати підрозділ грошового обігу у регіоні або центральне сховище, де буде здійснюватися касове обслуговування безпосередньо банку, а також його філій або відділень.

З Публічною пропозицією та Умовами надання послуг можна ознайомитися на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.