НБУ спростив грошові перекази в Україні
kievvlast.com.ua

НБУ спростив грошові перекази в Україні

НБУ дозволив банкам та їхнім клієнтам застосовувати сучасні комунікаційні технології Paperless (електронний документообіг) під час переказів іноземної валюти.

Як йдеться у повідомленні прес-служби, Національний банк України створює можливості для застосування безпаперових технологій на ринку фінансових послуг та сприяє розширенню кола учасників цього ринку, у касах яких може бути виданий переказ із-за кордону.

З 12 червня банкам та їх клієнтам (фізичним особам-резидентам) надається можливість застосовувати сучасні комунікаційні технологіїPaperless під час переказів іноземної валюти. Так, клієнти банків зможуть подавати електронні копії підтвердних документів для здійснення переказів іноземної валюти за межі України з поточних рахунків в іноземній валюті. А банки зможуть створювати електронні копії підтвердних документів, поданих фізичними особами для здійснення переказу в паперовій формі, для їх подальшого зберігання.

Крім того, фізичні особи отримують можливість за допомогою міжнародної платіжної системи ініціювати у гривні переказ в іноземній валюті за межі України, а також за рішенням відправника переказу, що ініційований із-за кордону в іноземній валюті, отримати такий переказ в Україні в гривні