Німеччина виділяє Києву 180 тисяч євро на ТЕО з підвищення безпеки полігону у Підгірцях, - Кличко
kievcity.gov.ua

Німеччина виділяє Києву 180 тисяч євро на ТЕО з підвищення безпеки полігону у Підгірцях, — Кличко

Мер Києва Віталій Кличко 9 жовтня зустрівся з делегацією федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини на чолі з державним секретарем Ґунтером Адлером і обговорив отримання 180 тисяч євро технічної допомоги для розробки техніко-економічного обґрунтування з підвищення безпеки експлуатації полігону твердих побутових відходів № 5 у Підгірцях. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Ми дуже вдячні німецькій стороні за допомогу, яку отримує Україна та Київ зокрема. Питання щодо підвищення безпеки використання полігону в Підгірцях назріло вже давно. І потребує негайного вирішення, щоб не дійшло до ситуації, в якій опинився цього року Львів», – заявив міський голова.

Уряд Німеччини виділить допомогу Києву у розмірі 180 тисяч євро для розробки техніко-економічного обґрунтування щодо підвищення безпеки експлуатації полігону ТПВ у Підгірцях.

У відповідь Ґунтер Адлер підкреслив, що українська столиця разом з німецьким міністерством повинні знаходити нові напрями розвитку співпраці, щоб допомагати не лише киянам.

«Наша співпраця має стати зразком для інших українських міст, яким ми готові допомагати та ділитися технологіями», – наголосив Ґунтер Адлер.

У рамках зустрічі сторони обговорили низку інших інфраструктурних проектів, перспективних для реалізації у столиці за допомоги федерального міністерства. Окрім цього, німецька сторона може надати Києву напрацьовану модель утеплення житлових будинків, що допоможе мешканцям суттєво економити на опаленні.