Ощадбанк забрав будівлю Брокбізнесбанку за борги

Будівля Брокбізнесбанку на вулиці Саксаганського, 115а перейшла у власність Ощадбанку в порядку оплати частини боргу. Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку. 

Як зазначається в повідомленні, у 2013 році цю будівлю в заставу Ощадбанку передало ТОВ «Капітал Інвест ЛТД» в якості забезпечення за кредитним договором на суму 200 млн гривень, укладеним між Ощадбанком і Брокбізнесбанком. Тодішні власники Брокбізнесбанку були також бенефіціарами «Капітал-Інвесту».

Після невиконання Брокбізнесбанком зобов’язань за кредитом Ощадбанк у судовому порядку впродовж більш як трьох років намагався отримати задоволення своїх вимог, у тому числі за рахунок нерухомого заставного майна, наголошують у прес-службі.

В серпні 2016 року постановою Київського апеляційного господарського суду Ощадбанк домігся звернення стягнення на об’єкт нерухомості по вул. Лепсе, загальною площею понад 12 тисяч квадратних метрів, повернувши собі таким чином майже 120 млн гривень застави.

«Для остаточного погашення заборгованості Ощадбанк у цілковитій відповідності з Законом України «Про іпотеку» скористався можливістю задовольнити свої вимоги в позасудовому порядку та набув право власності на предмет іпотеки, що розташований на вул. Саксаганського», — зазначають у прес-службі.

Повідомляється, що попередньому власнику було надано змогу вивезти речі та звільнити будівлю. Обидва об’єкти нерухомості, що тепер перебувають у власності Ощадбанку, будуть виставлені на реалізацію через торги.

Нагадаємо, Брокбізнесбанк, визнаний неплатоспроможним у березні 2014 року, належав олігарху Сергію Курченко.