Payoneer та ПриватБанк пропонують фрілансерам отримувати платежі у валюті
flickr.com/deutschebank

Payoneer та ПриватБанк пропонують фрілансерам отримувати платежі у валюті

Компанія Payoneer спільно з ПриватБанком вводять нові способи отримання платежів для українських фрілансерів. Тепер ПриватБанк пропонує можливість отримувати кошти від Payoneer на рахунки приватних підприємців у валюті, а також на гривневі і валютні рахунки фізичних осіб. Про це повідомляє ITC.ua з посиланням на ПриватБанк.

У повідомленні зазначається, що ПриватБанк пропонує українським фрілансерам різні технології для розрахунків з іноземними замовниками, зокрема управління валютними нарахуваннями з-за кордону. Кошти банк зараховує без додаткових комісій. Також для фрілансерів-підприємців діє пільговий режим банківського обслуговування і спрощений режим валютного контролю.

Крім того, повідомляється, що з початку 2017 року Приватбанк відкрив більш ніж 111 тисяч нових рахунків підприємців і юридичних осіб. Як зазаначили в банку, його послугами протягом цього року почали користуватися біля 30 тисяч юридичних осіб та більш ніж 81 тисяча українських підприємців.

Нагадаємо, компанія Payoneer — це платіжна система, що надає фінансові послуги та можливість переказувати кошти онлайн. Вона є зареєстрованим провайдером MasterCard в усьому світі.