Під Києвом можуть відкрити ще один аеропорт
bcavia.com

Під Києвом можуть відкрити ще один аеропорт

Комунальне підприємство «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» планує створити міжнародний аеропорт. Про це на прес-конференції заявив директор підприємства Сергій Кандауров, повідомляє «Інтерфакс-Україна«.

«У п’ятницю в Міністерстві інфраструктури відбулася нарада, де розглядалися перспективи розвитку авіації в Україні. Зокрема, було презентовано пре-ТЕО (попереднє техніко-економічне обґрунтування) створення мультимодального транспортного вузла у Білій Церкві», – повідомив Кандауров.

За словами Кандаурова, аеродром звернувся до Кабміну з проханням відкрити пункт пропуску через кордон на аеродромі, що дозволить підприємству розвивати аеропорт.

«Наявність автотраси, залізниці та аеродрому робить цей вузол дуже перспективним для перевалки вантажу і так далі», – заявив він.

«Технічні характеристики нашої злітно-посадкової смуги дозволяють приймати літаки «Боїнг», – розповів директор підприємства.

«Щороку з Білоцерківського району за кордон літає понад 218 тисяч осіб в один бік, стільки ж в інший. Один (щоденний – ред.) рейс «Боїнг 737″ – це 120 тисяч пасажирів на рік і 1000 тонн вантажу», – аргументує Кандауров.

Орієнтовна вартість такого проекту оцінюється понад 52 млн євро.