Підготовка до опалювального сезону має завершитися до 1 жовтня
Новинний портал main.in.ua

Підготовка до опалювального сезону має завершитися до 1 жовтня

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив місцевій владі завершити підготовку до опалювального сезону до 1 жовтня. Як повідомляє УНН, про це він заявив під час засідання уряду.

За словами Володимира Гройсмана, чи не вперше за історію нашої незалежності станом на вересень відсоток підготовки комплексу є достатньо високим. Цього року на підготовку до опалювального сезону було виділено 9 млрд грн.

«Я вимагаю як Прем’єр-міністр країни, щоб в українських оселях було тепло, затишно, світло, щоб люди ходили по нормальних чистих тротуарах і їздили по прибраних дорогах. Це важливо — забезпечити саме місцевій владі і відповідальність місцевої влади за якісну підготовку до опалювального сезону», – зауважив він.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, заявив, що стовідсоткова готовність до опалювального сезону повинна бути 15 вересня. Він також додав 18 вересня в кожен регіон виїде комісія для перевірки готовності до опалювального сезону.

«Прем’єр-міністр зараз зазначив 1 жовтня – це можливість включення практично теплоносіїв до соціальних об’єктів і житлового комплексу. Але готовність має бути 15 вересня. 15 вересня має бути 100%-й стан готовності», – зазначив Геннадій Зубко.

Нагадуємо, що у серпні суттєво зріс попит українців на «теплі кредити», з допомогою яких можна утеплити житло.