Підвищення пенсій для людей з інвалідністю передбачається з 1 грудня, - Розенко
facebook.com/pavlo.rozenko

Підвищення пенсій для людей з інвалідністю передбачається з 1 грудня, — Розенко

Наступний етап підвищення пенсії для людей з інвалідністю передбачається з 1 грудня. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на телеканал  «112 Україна».

«На сьогодні в умовах пенсійної реформи перераховувались лише трудові пенсії. Соціальні пенсії, зокрема виплати людям з інвалідністю, будуть збільшуватися зі збільшенням прожиткового мінімуму. Наступне збільшення прожиткового мінімуму у нас відбувається із 1 грудня цього року. Тому відповідні виплати будуть збільшуватися з 1 грудня», – зазначив Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Він додав, що пенсійна реформа буде осучаснюватися, відповідно пенсії будуть зростати.

«Це не останнє підвищення пенсій. На цьому пенсійна реформа не закінчується. Акт 1 жовтня, коли вам перерахували пенсії, він перший, але не останній. Ми рухаємося далі. Будуть нові рішення, будуть нові підняття пенсій, будуть нові осучаснення», – підкреслив Розенко.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що він особисто хотів би, щоб пенсії підвищували не на 10-20%, а щонайменше вдвічі.

Нагадаємо, що 3 жовтня Верховна Рада ухвалила закон про пенсійну реформу, який вводить вимоги до мінімального страхового стажу для виходу на пенсію і передбачає підвищення пенсій 9 млн пенсіонерам на суму від 200 до 1000 грн із жовтня.