ПриватБанк тимчасово обмежив безготівкові валютні операції
wikipedia.org

ПриватБанк тимчасово обмежив безготівкові валютні операції

Сьогодні ПриватБанк тимчасово обмежив можливість проведення безготівкових валютних операцій, повідомляє прес-служба банку. 

«Згідно з приведеною у відповідність до вимог законодавства технологією продати валюту в дистанційних каналах банку можна буде в робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції», — повідомляють у ПриватБанку.

В оголошенні зазначено, що це було зроблено для того, щоб привести діяльність банку у відповідність до вимог чинного законодавства. Згідно законодавства України, здійснювати безготівкові валютно-обмінні операції фізичним особам дозволено тільки через Міжбанківський валютний ринок (МВРУ).

Як додає Інтерфакс-Україна, купити валюту для подальшого переказу за кордон клієнти банку зможуть в цей же час через дистанційні канали банку на сторінках «SWIFT-платежі» і «Перекази».

Регламент проведення безготівкових валютно-обмінних операцій в Приват24 змінюється відповідно до вимог постанови НБУ № 281 від 10.08.2005 із змінами та доповненнями «Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою».