ПриватБанк за січень 2018 року отримав близько 1,1 млрд прибутку
Еспресо.TV

ПриватБанк за січень 2018 року отримав близько 1,1 млрд прибутку

Укрінформ у своєму прес-релізі повідомляє, що за січень 2018-го року ПриватБанк отримав прибуток 1 млрд 105 млн гривень.

Прес-служба банку повідомила Укрінформу, що робота на прибуток є стратегічним завданням банку на поточний рік, за підсумками якого банк планує отримати не менше 4 млрд грн.

Співробітниками банку також проводиться розслідування щодо повернення розтраченого капіталу банку. Банківські працівники стверджують, що колишні власники та топ-менеджмент свого часу вивели мільярди доларів, що створило критичну загрозу інтересам кредиторів та вкладників ПриватБанку.

«Ми хочемо розуміння щодо необхідності проведення цієї непростої роботи в банку та уникнення публічного маніпулювання недостовірною інформацією щодо процесу розслідування як у заявах політиків, так і громадських діячів із залученням журналістів. Політика у світі щодо банківської таємниці змінюється — не може бути таємниці щодо шахрайських дій, які становлять загрозу громадським та державним інтересам», — зазначають у банку.

Нагадаємо, що суд Лондона продовжив арешт активів колишніх власників ПриватБанку — Коломойського і Боголюбова.