Qatar Airways почали польоти в Україну
commons.wikimedia.org

Qatar Airways почали польоти в Україну

28 серпня авіакомпанія Qatar Airways запустила щоденні рейси з Дохи, столиці Катару, до Борисполя. Про це повідомляє інформаційне агентство Інтерфакс з посиланням на комерційного директора авіаперевізника.

За даними Інтерфаксу, комерційний директор Qatar Airways Ехаб Амін повідомив деяку інформацію щодо цього на прес-конференції в Києві 29 серпня. За його словами, тривалість перельоту складатиме 5 годин 40 хвилин, його виконуватимуть на літаку Airbus 320.

Він також заявив, що авіакомпанія розраховує на значний пасажиропотік і додав, що існує можливість виходу на два щоденних рейси Доха-Київ. За наявності попиту можливий також запуск рейсів до інших пунктів в Україні. Е. Амін відзначив, що не виключає можливості співпраці в майбутньому з МАУ, провідним українським авіаперевізником.

Під час прес-конференції комерційний директор Qatar Airways не уточнював середню ціну перельоту. Згідно з даними системи бронювання авіакомпанії, квиток в один бік обійдеться приблизно в 375 євро.

Керівник аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що аеропорт забезпечить перевізнику рівень сервісу, який відповідатиме всім пред’явленим вимогам.

Мережа Qatar Airways охоплює більш ніж 150 напрямків, 41 з них — у Європі. В 2017-18 рр. компанія планує відкрити, на додачу до них, ще 24 нових напрямки.