Ще один член наглядової ради Нафтогазу йде у відставку
naftogaz.com

Ще один член наглядової ради Нафтогазу йде у відставку

Член наглядової ради НАК «Нафтогаз України», незалежний директор Чарльз Проктор повідомив про своє рішення піти з посади 30 вересня 2017 року. Про повідомляє Нафтогаз на своєму офіційному сайті. 

За 2017 рік вже другий член наглядвої ради подав у відставку. До цього це зробила колишня голова наглядової ради Юлія Ковалів.

Свою відставку Проктор пояснив відсутністю незалежної підтримки реформи корпоративного управління з боку урядового процесу, незважаючи на численні обіцянки урядовців. Він додав, що дана ситуація загрожує процесу корпоративної реформи і вимагає на багато більше часу на виконання обов’язків незалежного директора, ніж це узгоджувалось під час його призначення.

Пан Проктор вважає, що вказані фактори заважають подальшому ефективному виконанню його обов’язків на цій посаді, тому незалежний директор вирішив подати у відставку.

Решта членів наглядової ради Нафтогазу поділяє розчарування та занепокоєння Проктора щодо майбутнього реформи корпоративного управління.

Вони також озвучили низку серйозних проблем, які безпосередньо впливають на успішність діяльності наглядової ради, зокрема зволікання із затвердженням фінансових планів компаній групи на 2017 рік, що негативно позначається на поточній діяльності Нафтогазу, на інвестиціях у першочергові проекти з підтримки газотранспортної інфраструктури та збільшення внутрішнього видобутку газу.