Сьогодні Україна та Ізраїль розпочнуть черговий раунд переговорів про зону вільної торгівлі

Сьогодні, 26 вересня, Україна та Ізраїль почнуть черговий раунд переговорів про підготовку угоди про зону вільної торгівлі. Про це повідомляють Українські новини.

Зранку, о 9:00, інвестиційний форум Києва активізує роботу. Його відвідають Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, мер столиці Віталій Кличко, заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків і секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін.

О 10:00 розпочнеться зустріч т.в.о директора національної енергетичної компанії «Укренерго» Всеволода Ковальчука з представниками ЗМІ та громадськості. У цей же час Апеляційний суд Дніпропетровської області почне розглядати апеляцію на вирок до 7 років позбавлення волі колишнього заступника керівника — начальника штабу АТО генерал-майора Віктора Назарова.

Через годину в Антимонопольному кабінеті запланована робоча зустріч представників органів влади та учасників ринку електроенергії. Метою зустрічі стане вирішення проблем, що стримують формування конкурентних відносин у сфері.

Також об 11:00 віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе проведе брифінг «Новий етап відносин з ЄС: що повинна робити Україна після того, як угода про асоціація вступила в силу».

Нагадаємо, що у сьогодні, 26 вересня, міністр оборони Канади Харджит Сінгх Саджан відвідає Україну для зустрічей із владою.