Співпраця з General Electric Transportation посилить транспортний потенціал України, - Порошенко
president.gov.ua

Співпраця з General Electric Transportation посилить транспортний потенціал України, — Порошенко

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом і Виконавчим директором американської компанії General Electric Transportation пані Джеймі Міллер. Про це повідомляє офіційний сайт очільника держави.

Під час зустрічі були обговорені перспективи участі американської сторони у модернізації ПАТ «Укрзалізниця», зокрема у оновленні парку локомотивів підприємства.

Петро Порошенко висловив сподівання, що подальше співробітництво з General Electric Transportation сприятиме посиленню транспортного, транзитного та експортного потенціалу нашої країни.

За словами Президента України, стратегічна співпраця з General Electric Transportation з локалізацією виробництва на українській території стане проривом у двосторонній взаємодії в сфері модернізації транспортного сектору України.

General Electric Transportation — дочірня компанія американскої багатогалузевої корпорації General Electric, яка займається випуском обладнання та машин для залізничного и морського транспорту, гірнічодобувної та бурільної промисловостей, а такоже вітряніх електростанцій.