Тігіпко купує дочірнє підприємство російського Сбербанку
facebook.com/Tigipko

Тігіпко купує дочірнє підприємство російського Сбербанку

Бізнесмен, колишній народний депутат, власник ТАСкомбанку і Universal Bank Сергій Тігіпко має намір купити львівський VS Банк. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на прес-службу Антимонопольного комітету.

Зазначається, що у серпні 2017 року Сергій Тігіпко подав до АМКУ заяву про надання йому дозволу на опосередковане придбання частки в статутному капіталі VS Банку. Як повідомляється, у Національному банку України підтверджують, що 28 серпня громадянин України подав документи на опосередковану купівлю 99,9% акцій VS Банку.

За інформацією інформагентства, наразі всі отримані документи для погодження набуття істотної участі у VS Банку зареєстровані та перебувають на розгляді. Інформацію про рішення Нацбанку буде оприлюднено окремо. Згідно з законодавством, НБУ може розглядати документи протягом 3-х місяців, починаючи з дня їх отримання.

Як ідеться у повідомленні, на даний момент 99,9% акцій VS Банку опосередковано належать Сбербанку Росії. Станом на 1 липня VS Банк мав 3,6 млрд гривень активів і займав за цим показником 28-е місце серед 88 банків, які діють в Україні.