Турецький виробник сонячних панелей збільшить поставки в Україну
zorluenerji.com.tr

Турецький виробник сонячних панелей збільшить поставки в Україну

В рамках Форуму новітньої енергетики (SEF-2017) керівник підрозділу сонячної енергії Zorlu Energy Еврен Евджіт заявив, що турецька компанія планує зайняти 15-25% українського ринку відновлюваної енергетики. Zorlu Energy надаватиме повний спектр послуг українським клієнтам, починаючи з продажу фотоелектричних панелей і закінчуючи консультаціями, проектуванням і установкою сонячних електростанцій. Про це повідомляє itc.ua.

«Для Zorlu Energy Україна є одним з найбільш важливих ринків у Європі, де ми можемо розвивати проекти, пов’язані з сонячними ФЕ-панелями. В Україні ми почали з проектів, що впроваджуються в комунальну інфраструктуру, і продали модулі з ФЕ-панелями для використання в проекті загальною потужністю 1,3 МВт», — зазначив директор Zorlu Solar Еврен Евджіт на сесії SEF«Відновлювана енергія та енергоефективність: фінансування і технічні рішення».

У 2017 році компанія Zorlu Energy стала найбільшим партнером і одноосібним дистриб’ютором компанії First Solar, яка представляє технології нового покоління в сфері сонячної енергії, у 26 країнах Східної Європи, Євразії та східно-середземноморського регіону.

«Ринок сонячної енергії в Україні вже почав розвиватися в сфері комунального господарства — так само, як і в інших країнах. Разом із застосуванням в сфері комунального господарства буде розвиватися установка систем сонячних панелей на дахах. Компанія Zorlu Energy візьме активну участь в обох напрямках «- додав Евджіт.

За даними компанії, вже в 2018 році загальна потужність встановлених в Україні сонячних фотоелектричних панелей досягне 600 МВт. При цьому потреба в економічно ефективних і надпотужних джерелах сонячної енергії збільшиться як у бізнес-структурі, так і в сфері домашнього користування.

В Україну Zorlu Energy поставлятиме фотоелектричні модулі, розроблені First Solar, які виробляють на 5-6% більше корисної енергії виходячи з заявленої потужності, ніж технології конкурентів. При цьому панелі First Solar здатні виробляти електрику протягом більше 25 років.

Турецька компанія Zorlu Energy Group пропонує широкий спектр послуг в галузі енергетики, включаючи вироблення електроенергії, розподіл природного газу, продаж сонячних панелей, будівництво електростанцій, а також довгострокове обслуговування і надання робочої інфраструктури для електростанцій.

Нагадаємо, у Києві проходить 9-й Форум новітньої енергетики Східної Європи.