У Делі почала роботу торгівельна місія України
facebook.com/mineconomdev

У Делі почала роботу торгівельна місія України

У Делі стартувала торгівельна місія України. В рамках заходу передбачено переговори Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України з Міністерством комерції та промисловості, Міністерством судноплавства та Міністерством сільського господарства Індії.  Про це повідомляє сайт Мінекономрозвитку.

Місію очолює заступник міністра економічного розвитку Наталія Микольська. У ній також беруть участь представники Офісу з просування експорту та українського бізнесу. На своїй сторінці в Фейсбуку Микольська зазначила, що місія орієнтована на сільське господарство, машинобудування та виробництво. «Українські товари в цих секторах дуже конкурентоспроможні на індійському ринку, і ми бачимо великий інтерес до них в індійському бізнес-середовищі».

Як заявили у МЕРТ, головна мета торгової місії — представити українські товари та послуги на індійському ринку, а також провести зустрічі для налагодження і розширення торгівельних відносин. Основними темами розмов стануть збільшення взаємної торгівлі, відкриття допуску української харчової продукції на індійський ринок, участь українських інженерних і будівельних компаній в інфраструктурних та енергетичних проектах.

Індія — важливий торгівельний партнер України. Вона посідає 4 місце у структурі українського експорту за підсумками І півріччя 2017 року з часткою 5,5% від загального експорту. За перші 6 місяців 2017 року експорт уже склав 1,4 млрд доларів і збільшився в порівнянні з першим півріччям 2016 року на 38,5%.

 

Нагадаємо, про необхідність активізації торгівельно-економічних відносин між Україною та Індією домовлялися під час зустрічі на початку року перший міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та державний Міністр комерції та промисловості Індії Нірмала Сітхараман.