У Києві 12 та 13 вересня відбудеться «Схід-Експо 2017»

12 та 13 вересня відбудеться виставка «Схід-Експо 2017» для власників бізнесу з усіх регіонів України, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також киян та гостей міста.

Комплекс заходів проведе Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підримки урядів Польщі та Японії у партнерстві з Донецькою та Луганською облдержадміністраціями, Торгово-промисловою палатою України та Агенції регіонального розвитку Луганської області.

Захід направлений на посилення ділової активності малого та середнього бізнесу на Донбасі та представлення  можливостей місцевих виробників.

Одним з головних заходів Схід-Експо є виставка-презентація бізнесу Донецької та Луганської областей з можливістю проведення переговорів для подальшої співпраці.

Відвідувачі заходів зможуть долучитися до дискусійної платформи «Відкритий Ділог», пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів, взяти участь у лотереї від організаторів.

У заході візьмуть участь перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, директор Програми розвитку ООН в Україні, Президент Торгово-промислової палати України Генаддій Чижиков та інші.

«Схід-Експо 2017» відбудеться у Торгово-промисловій палаті України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.