У Києві добудують розв’язку між Столичним шосе та проспектом Науки
flickr.com/d-f

У Києві добудують розв’язку між Столичним шосе та проспектом Науки

У столиці буде добудовано новий вузол для руху автотранспорту. Проект другої черги дорожньої розв’язки на перетині Столичного шосе та проспекту Науки затверджено у КМДА, повідомляє Вечірній Київ.

На сьогодні існуюча розв’язка сильно перевантажена, через що постійно виникають затори. Крім того, швидкому пересуванню авто перешкоджає інтенсивний рух поїздів.

Після добудови розв’язки на проспекті Науки з’явиться 6 смуг. Проспект буде переходити в естакаду над залізничними коліями, яка матиме виїзд на Столичне шосе убік Конча-Заспи та Великої Окружної дороги. Водночас будуть забезпечені заїзди на нову естакаду із прилеглих вулиць. Значній частині транспорту відкриється рух до Либідської площі та на Печерськ.

Крім того, для пішоходів побудують два мости. Один з’явиться на перехресті вулиці Ушакова та проспекту Науки. Другий пройде через залізничні колії у місці їх перетину з існуючим напрямком проспекту.

В зону будівництва потрапляють 25 будинків приватного сектору. З огляду на ці обставини Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд повинна відселити мешканців, чиї будинки потрапляють в зону забудови та вирішити з ними майнові питання.

Зазначається, що в проект будівництва можуть вноситись зміни збоку Дирекції. Витрати на фінансування будівельних робіт буде закладено у плани на 2018 рік.