У Києві вперше презентують барокову оперу
wikimedia

У Києві вперше презентують барокову оперу

ОPEN OPERA UKRAINE представить повномасштабну сценічну версію опери «Дідона та Еней» англійця Генрі Перселла, написану наприкінці XVII стліття.

Більше як півстоліття барокова опера вважається одним із світових мистецьких трендів. Постановка зроблена згідно із сучасними світовими стандартами та практиками історично-поінформованого виконавства. Таке виконання характеризується співом та грою із залученням історичних відомостей щодо саундестетики минулого, наприклад, коли оркестр складається з копій історично достовірних інструментів.

Учасники постановки – міжнародна команда, сформована за результатами кастингу. До її складу входять солісти, хор та учасники оркестру з України, Польщі, Швейцарії, Німеччини.

Диригентом-постановником виступить Назар Кожухар — учень відомого скрипаля Олега Кагана та лауреат легендарного конкурсу скрипалів ім. Давида Ойстраха. Кожухар також відомий як фахівець з історично-поінформованого виконавства.

Режисером постановки обрали Тамару Трунову — володарку премії British Council за музично-драматичну п’єсу «Під небом синім», режисерка-постановниця Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра.

2 листопада о 18:30 пройде відкрита репетиція. Вхід лише за реєстрацією.

3 та 4 листопада о 19:00 відбудеться повномасштабна прем’єра у Мистецькому Арсеналі. Вхід за квитками.