У Світовому банку підкреслюють важливість земельної реформи для України
facebook.com/minfin.gov.ua

У Світовому банку підкреслюють важливість земельної реформи для України

Віце-президент Світового банку Сиріл Мюллер під час зустрічі з міністром фінансів України Олександром Данилюком підкреслив важливість розпочатих Україною реформ та зазначив, що велике значення зараз має впровадження земельної реформи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства Фінансів.

Вчора, 12 жовтня, у рамках щорічних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні, очільник мінфіну Олександр Данилюк зустрівся з віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером. Також з українського боку на зустрічі були присутні заступник Данилюка Юрій Буца та заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов.

Під час зустрічі учасники обговорили співпрацю України зі Світовим банком, перебіг реформ і перспективи подальших змін в українській економіці. Сторони також висловили переконання, що Світовий банк і надалі залишиться надійним партнером України на шляху до сталого розвитку.

Олександр Данилюк наголосив на важливості участі Світового банку у процесі реформ, спрямованих на модернізацію та структурну перебудову української економіки. Зі свого боку, Сиріл Мюллер відзначив необхідність проведення подальших перетворень і підкреслив, що задля економічного розвитку Україна має впровадити земельну реформу.

Наразі Україна та Світовий банк спільно працюють над десятками проектів, які сприяють обміну досвідом, створенню нових робочих місць і зміцненню фінансової системи країни.