У жовтні пенсію виплатять у два етапи

У жовтні 2017 року пенсію в Україні виплатять у два етапи. Тим, хто отримає виплату до набуття чинності законом про пенсійну реформу, до 25 жовтня видадуть надбавку. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на голову правління Пенсійного фонду Олексія Зарудного.

Пенсійний фонд перерахує пенсії у відповідності до прийнятої реформи впродовж доби після набуття законом чинності. Про це Зарудний розповів під час селекторної наради з питань впровадження реформи пенсійного забезпечення.

«Упродовж доби після набуття чинності закону органи Пенсійного фонду підготують додатковий документ про перераховані пенсії», — заявив він. Таким чином, ті, хто отримає виплату після вступу закону в дію, отримають перераховану пенсію за двома відомостями відразу. Ті ж, хто вже отримає її на момент набуття законом чинності, отримають перераховану частину до 25 жовтня.

Нагадаємо, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила закон про пенсійну реформу. Нові норми передбачають введення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію та підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів на суму від 200 до 1000 грн із жовтня 2017 року. Закон також скасовує спеціальні пенсії для держслужбовців, суддів, науковців та інших категорій громадян.