УГВ збільшить виробництво зрідженого газу для власних потреб
ugv.com.ua

УГВ збільшить виробництво зрідженого газу для власних потреб

ПАТ «Укргазвидобування» розглядає можливість використання установок для виробництва зрідженого газу на Лютнянському (Закарпатська обл.) та Святогорському (Харківська обл.) газоконденсатних родовищах. Про це повідомляє Delo.ua

Оголошення про початок конкурсу на впровадження системи «віртуальних газопроводів» сьогодні було оприлюднено на сайті акціонерного товариства. В оголошенні зазначається, що за існуючих умов існує необхідність розглянути альтернативні технології збору та підготовки нафтопродуктів.

Передбачається, що, замість будівництва газопроводів, у місцях видобутку газу компанія буде використовувати установки з виробництва зрідженого газу. Для подальшого транспортування готового блакитного палива застосуватимуться автомобільні цистерни.

«Наразі Товариство планує «пілотні проекти» запровадження цієї технології на Лютнянському та Святогірському родовищах, а у разі отримання позитивного результату буде розглянуто перспективу застосування даної технології на інших родовищах», — повідомляє «Укргазвидобування».