Україна активізує співпрацю з Катаром
MFA of Ukraine / Fecebook

Україна активізує співпрацю з Катаром

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відвідав Катар з робочим візитом. Він зустрівся з Прем’єр-міністром шейхом Абдуллою бін Нассером Аль Тані, міністром закордонних справ шейхом Мохаммедом бін Абдулрахманом Аль Тані та Державним міністром закордонних справ Катару Султаном Аль-Мрейхі. Про це повідомляють на сайті МЗС України.

Сторони наголосили на важливості регулярного політичного діалогу між двома державами, підкреслили інтерес до активізації торговельно-економічної та інвестиційної співпраці. У ході переговорів відзначили потенціал для поглиблення співпраці в енергетичній та сільськогосподарській сферах.

Клімкін подякував Катару за послідовну позицію та підтримку міжнародних ініціатив України, спрямованих на захист суверенітету, незалежності та територіальної цілісності держави.

Під час візиту Павло Клімкін зустрівся з Головою Ради директорів катарської будівельно-девелоперської компанії «Аамаль» шейхом Мухаммедом бін Фейсалом бін Касемом Аль Тані. Співрозмовники обговорили перспективи залучення катарського приватного капіталу для інвестування в українську економіку, зокрема в нерухомість, медично-рекреаційний туризм, готельний бізнес.

Павло Клімкін дав інтерв’ю представникам катарських ЗМІ, в якому висвітлив основні пріоритети  українсько-катарських взаємин.Міністр акцентував увагу на важливості розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин шляхом укладення міжурядових угод торговельно-економічного характеру.