Україна бере участь у засіданні експертів РЄ щодо протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму
coe.int

Україна бере участь у засіданні експертів РЄ щодо протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму

 

З 25 по 28 вересня у м. Страсбург (Франція) українська делегація на чолі з представником Державної служби фінансового моніторингу бере участь у заходах 54-го Пленарного засідання Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL). Про це повідомляє Урядовий портал.

«Під час 54-го Пленарного засідання MONEYVAL представники України візьмуть участь у розгляді організаційних питань (правил, процедур і процесів), пов’язаних із поточною діяльністю Комітету» — йдеться у повідомленні.

Українці долучаться до моніторингу країн-членів, розгляду проектів звітів, а також обговорення підготовлених напрацювань.

У рамках заходу виконавчий директор Базельського інституту з питань державного управління виступить  із презентацією «Базельський індекс боротьби з відмиванням грошей (AML): інструмент, що дозволяє оцінити ризики ВК/ФТ країни».

Члени комітету експертів розглянуть доповіді Секретаріату щодо червневого засідання FATF та довідника FATF, який надає практикам інформацію про надсилання запитів іноземним країнам для застосування цільових фінансових санкцій.

Учасники дізнаються про ініціативи з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в державах та територіях MONEYVAL, також розглянуть дані від ЄС.

Експертам презентуватимуть ініціативи у сфері ПВК/ФТ від інших міжнародних інституцій. На пленарному засіданні розглянуть питання, пов’язані із Конвенцією Ради Європи про відмивання, пошук, вилучення та конфіскацію незаконно одержаних доходів та фінансування тероризму.