Україна приєдналася до Європейської транспортної мережі TEN-T
facebook.com/UkraineMFA

Україна приєдналася до Європейської транспортної мережі TEN-T

Міністр Павло Клімкін підписав з ЄС Взаєморозуміння високого рівня про поширення індикативних карт TEN-T на Україну. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на сторінку у Facebook Міністерства закордонних справ України.

«Одним із важливих практичних результатів Брюссельського Саміту Східного партнерства стало підписання Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним та Високим представником ЄС Федерікою Могеріні Взаємрозуміння високого рівня між Україною та ЄС про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це має сприяти підвищенню конкурентоспроможності українських транспортних коридорів, удосконаленню логістики, а також спрощенню формальностей у сфері транспорту між Україною та ЄС.

Транс’європейські транспортні мережі (TEN — T) —це одна зі сфер транс’європейських мереж, інфраструктурний проект, метою якого є удосконалення автомагістралей, залізниць, внутрішніх водних шляхів, а також комплексне координування всієї системи