Укрзалізниця та General Electric на фінальній стадії переговорів по угоді про співпрацю, - Гройсман
facebook.com/volodymyrgroysman

Укрзалізниця та General Electric на фінальній стадії переговорів по угоді про співпрацю, — Гройсман

Державна компанія «Укрзалізниця» за сприяння та підтримки Уряду України планують у листопаді 2017 року підписати рамкову угоду про співпрацю із світовим гігантом General Electric Transportation, який є складовою транснаціональної корпорації General Electric. Про це повідомляє Урядовий портал.

Про це домовилися представники обох сторін під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Президентом компанії General ElectricTransportation Джеймі Міллер.

«Ми дуже зацікавлені в тому, аби побудувати стратегічні стосунки, для нас важлива побудова довгострокової співпраці. Ми всіляко вітаємо входження General Electric Transportation в Україну. У нас великий внутрішній ринок, і ми можемо бути корисні у проектах GE», — зазначив Володимир Гройсман.

Сторони підкреслили взаємну зацікавленість у реалізації проекту модернізації рухомого складу Укрзалізниці, зокрема локомотивного парку.

«Для нас важливо модернізувати рухомий склад Укрзалізниці, а це потребує інвестицій та технологічних рішень. Тож питання співпраці з GE може стати тим випадком, коли поєднання  можливостей буде вдалим. Все, що потрібно буде від Уряду буде опрацьовано максимально швидко,» — додав Прем’єр-міністр України .

Глава Уряду закцентував увагу на одному з ключових питань проекту з Укрзалізницею — локалізації виробництва, яка може сягнути 40%.

«Зараз стоїть завдання максимально швидко перейти до підписання угод, аби ми могли вже в наступному році забезпечити модернізацію рухомого складу Укрзалізниці та розвиток підприємств, які будуть включені у процес», — підсумував Гройсман.

Президент General Electric Transportation погодилася с українським Прем’єр-міністром, додавши, що обслуговування локомотивів також сприятиме локалізації виробництва:

«До того ж, ми вже провели аналіз постачальників всередині України і напрацьовуємо шляхи використання їх можливостей в своїх глобальних проектах», — сказала Джеймі Міллер .

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом і Виконавчим директором американської компанії General Electric Transportation пані Джеймі Міллер.