Уже 287 українських підприємств експортують свою продукцію в ЄС
Tristan Taussac / Flickr

Уже 287 українських підприємств експортують свою продукцію в ЄС

Ще один український виробник молокопродуктів отримав право експорту своєї продукції на європейський ринок. Тепер 287 українських підприємств мають право експорту в країни Європейського Союзу. Про це повідомляє Національний Промисловий Портал, посилаючись на Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Серед підприємств-експортерів 107 виробництв харчових продуктів, зокрема, виробники м’яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

Право на експорт в Євросоюз отримали також 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження. З України в Європу експортують пухо-пір’яну сировину, шкури, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал та інші нехарчові продукти тваринного походження.

Раніше повідомлялося, що з 2016 року Держпродспоживслужба проводила переговори з 22 країнами щодо експорту української продукції тваринного походження на зарубіжні ринки. З початку функціонування відомства Україна почала поставки аграрної продукції на ринки ЄС, Китаю, Ізраїлю, ОАЕ, Єгипту, Гонконгу та Чорногорії. Також українські підприємства експортують м’ясо птиці до Сербії, Боснії і Герцеговини, Лівану, Танзанії та Саудівської Аравії.