В Україні побудують портово-зерновий термінал за кошти сингапурських інвестиців
Степан Кубів / Fecebook

В Україні побудують портово-зерновий термінал за кошти сингапурських інвестиців

Міжнародна сингапурська корпорація Olam International Ltd планує інвестувати кошти в будівництво портово-зернового терміналу в Україні. Про це повідомив міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів.

«Україна продовжує приваблювати інвесторів. Таких як компанія Olam International, транснаціональна корпорація із Сінгапуру, серед засновників якої навіть Mitsubishi Corporation. Свого часу Олам придбала «Білоцерківський елеватор» і невдовзі планує вкласти багатомільйонні інвестиції у побудову портово-зернового терміналу в одному з портів України» — написав Степан Кубів на своїй сторінці у Fecebook.

За словами міністра, керівництво Олам Україна впевнені у вигідних перспективах роботи в України й невдовзі оприлюднять деталі проекту.

Olam International Ltd  всесвітньо інтегрована торгова компанія, лідер агро-бізнесу в багатьох країнах. Компанія має офіси у 65 країнах світу й займається експортно-імпортною діяльністю.

В якості виробника, продавця та переробника у сфері зернового бізнесу Olam International Ltd  вийшов на ринок у 2008 році.

Компанія «Олам Україна» заснована у 2005 році. На сьогодні вона є провідним постачальником какао-бобів і какао-продукції, а також найбільшим експортером зерна і сухих молочних продуктів.