В Україні з’явився сервіс прийому платежів для мікробізнесу

Як повідомляє видання “ДЕЛО”, платіжний сервіс Fondy запустив мобільний додаток для прийому безконтактних платежів, орієнтований на точки продажу вуличної їжі, кава-шопи, служби таксі та продавців hand-made. Відтепер їхні клієнти зможуть розраховуватися банківською карткою безпосередньо під час покупки.

Платіжний сервіс Fondy позиціонує себе просте рішення для прийому платежів за картками Visa / MasterCard / Простір та Приват24. Мобільний додаток працює на операційній системі Android, за умови підтримання смартфоном технології обміну даними NFC. Важливо, щоб банківська картка містила NFC-чип. Таким чином, для прийому платежів не потрібно додаткових присторіїв. 

Для запобігання шахрайству зі збереженням високого рівня проходження платежів у Fondy  розроблено спеціальну систему фрод-мониторинга. Антіфрод розпізнає випадки шахрайства під час онлайн-платежів і дистанційного банківського обслуговування. 

Fondy наждає можливість підприємцям контролювати грошові надходження одразу на кількох точках продажу. Сервіс дасть можливість залучити додаткових клієнтів, які надають перевагу безготівковому розрахунку.