В Україні запрацював сервіс платежів Apple Pay
ITC

В Україні запрацював сервіс платежів Apple Pay

Найбільший в Україні банк «ПриватБанк» запустив найпопулярніший у світі сервіс платежів Apple Pay. Відповідне повідомлення опублікував Міністр фінансів України Олександр Данилюк.

«Apple Pay в Україні!!! З сьогоднішнього дня «ПриватБанк» запустив цей популярний у світі сервіс платежів», — пише Данилюк.

Крім того, Данилюк зазначив, що «запуск Apple Pay — це ще один показник того, що наш ринок є привабливим для провідних світових інноваційних компаній».

Надалі підтримка Apple Pay буде здійснюватися і «Ощадбанком».

Apple Pay — це система мобільних платежів компанії Apple, що дозволяє власникам iPhone і Apple Watch оплачувати покупки за безконтактною технологією NFС, а також в мережі інтернет. Apple Pay сумісний з існуючими безконтактними зчитувачами Visa PayWave, MasterCard PayPass, American Express і ExpressPay.

Тож тепер власники iPhone та  можуть додавати картки ПриватБанку в Apple Pay і користуватися безконтактними платежами. Для цього досить піднести пристрій до терміналу, попередньо авторизувавшись в службі будь-яким із зручних способів. Крім того, Apple Pay дозволяє здійснювати покупки в додатках і на сайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком на бічну кнопку і поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID.

Інструкцію з налаштування смартфону можна знайти тут.