В Україну йде найбільший конкурент Mastercard і Visa

В Україну йде найбільший конкурент Mastercard і Visa

Найбільша в світі за кількістю емітованих платіжних карт міжнародна платіжна система UnionPay International (Китай) виходить на український ринок. Про це повідомляє прес-служба Національного банку.

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Національного банку погодив умови і порядок її діяльності в Україні.

«На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay», — зазначають в НБУ.

Надалі передбачається і здійснення емісії платіжних карт UnionPay банками України. У НБУ вважають, що прихід нової платіжної системи дасть новий поштовх для підвищення рівня якості фінансових послуг та розвитку ринку платіжних систем в Україні.

До слова, до цього моменту в Україні працювали лише американські платіжні системи Mastercard, Visa і American Express. Що стосується UnionPay, то це вже третя спроба вийти на український ринок.

Представник компанії UnionPay зазначив, що платіжна система відповідає всім прийнятим в галузі стандартам, співпрацює з такими виробниками обладнання, як NCR і Ingenico, а її платіжні додатки можуть працювати паралельно з програмами Visa та Mastercard.

Сервісна комісія з торговельних операцій становить 0,1%, комісія за переведення в готівку — 0,125 долара.