В ЄС вважають, що Україна вийшла з економічної кризи

У Євросоюзі відзначили зростання і загальне поліпшення стану економіки в Україні, в тому числі й стану державних фінансів. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на віце-президента Єврокомісії Валдіса Домбровскіса. 

Домбровскіс заявив про покращення стану справ в українській економіці після зустрічі з Міністром фінансів України Олександром Данилюком, що пройшла у середу в Брюсселі.

«Економіка України відновлюється. Це є свідченням політики, яку здійснює уряд. Також це сталося завдяки вагомій фінансовій підтримці, яку надають Україні міжнародні партнери, включаючи Європейський Союз і МВФ », — підкреслив віце-президент Єврокомісії. Він також додав, що наразі Україна вийшла з економічної кризи.

Валдіс Домбровскіс наголосив, що в подальшому Євросоюз і Україна розширюватимуть співпрацю в сфері фінансів і економічних реформ. Віце-президент ЄК нагадав, що на минулому тижні Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи щодо Російської Федерації, додавши, що це є свідченням єдності Європі в питанні підтримки України.