ЄБРР виділить 25 млн доларів українському агрохолдингу

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить найбільшому виробнику цукру в Україні — агропромисловому холдингу Астарта (Київ) довгостроковий кредит у розмірі 25 млн. доларів Про це інформує «Новое время» із посиланням на повідомленні ЄБРР.

Кошти використають у рамках реалізації проекту з розвитку та модернізації зернової і цукрової інфраструктури компанії.

«Проект включає в себе будівництво і придбання шести зерносховищ загальною потужністю 480 тис. тонн і будівництво одного сховища цукру ємністю 50 тис. тонн. Нові сховища будуть розташовані в Полтавській і Хмельницькій областях», — йдеться в повідомленні.

Відзначено, що сховища будуть побудовані на необроблених землях або на існуючих логістичних об’єктах, проектом не передбачені додаткові придбання землі.

Загальна вартість проекту оцінюється у 83,1 млн. доларів, і ЄБРР надасть 25 млн. з цієї суми.

«Астарта» — найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тисяч га. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює cвою діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.