Запоріжсталь побудує новий киснево-конвертний цех
zaporizhstal.com

Запоріжсталь побудує новий киснево-конвертний цех

Один з найбільших платників податків в Україні Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» підтвердив намір побудувати новий киснево-конвертний цех. Про це повідомляють на сайті підприємства.

«З 2012 року «Запоріжсталь» направив на екомодернізацію понад 8,5 млрд гривень. Комбінат став найінвестованішим об’єктом в Україні. Перед нами стоїть завдання  масштабної реконструкції сталеплавильного виробництва. Реалії ринку внесли свої корективи в проект будівництва киснево-конвертерного цеху, але ніяк не вплинули на наше рішення реконструювати сталеплавильний переділ», — зазначив  генеральний директор Ростислав Шурма.

З 2012 року на комбінаті повністю реконструйовані газоочисні системи агломашин, одну доменну піч реконструйовано та виконано капремонт трьох інших печей і їх аспіраційних систем. На підприємстві працює нова екологічна лінія соляно-кислотного травлення в цеху холодної прокатки.

Шурма зазначив, що наразі металургія динамічно розвиваються.

«Якщо ми хочемо рухатися вперед, ми зобов’язані акумулювати науковий потенціал, високі технології та сучасні розробки, що дозволить гірничо-металургійній галузі стати екологічно чистою технологією, гідно відповісти на виклики часу і динамічно розвиватися», — додав гендиректор.

«Запоріжсталь» — одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів як на внутрішньому, так і на світовому ринку. Комбінат спеціалізується на виробництві чавуну, сталі та прокату.  Основними споживачами продукції є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.