Зарплатня в українських чоловіків на 27% вища, ніж у жінок - Держстат
flickr.com/ktoine

Зарплатня в українських чоловіків на 27% вища, ніж у жінок — Держстат

В першому півріччі 2017 року середньомісячна заробітна плата чоловіків в Україні перевищила заробітну плату жінок на 26,6%, повідомляє Державна служба статистики. 

Згідно з повідомленням, за перше півріччя цьго року середньомісячна зарплата штатного працівника — чоловіка в Україні склала 7779 гривень, а штатні працівники — жінки за той самий період отримували в середньому 6243 гривні на місяць.

За інформацією Держстату, найвищі зарплати в Україні отримують люди, зайняті у сферах фінансової та страхової діяльності. В цих галузях чоловіки заробляють в середньому 16 469 гривень, а жінки — 10 846 гривень. Найнижчий рівень зарплат відмічено у сфері тимчасового розміщення та організації харчування: чоловіки — 5254 гривні, жінки — 4736 гривень.

Усі дані було зібрано без урахування тимчасово окупованих територій: Автономної Республіки Крим та частини зони проведення антитерористичної операції.

Як повідомляв УНІАН, за даними Державної служби статистики, середньомісячна номінальна зарплатня штатного працівника в Україні в липні 2017 року порівняно з минулим місяцем зменшилась на 0,3%, але зросла на 36,6% порівняно з липнем 2016 року, — до 7339 гривень.

Нагадаємо, днями ми писали про пропозиції щодо підвищення мінімальної заробітної плати українців.