16 полонених українців уже повертаються додому: Порошенко привітав перших звільнених

Президент України Петро Порошенко привітав перших звільнених з полону бойовиків громадян. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку прес-секретаря глави держави Святослава Цеголка.

Він зазначив, що Презилдент спілкувався з Владиславом Овчаренком, одним з 16 звільнених, яких раніше утримували в окремих районах Луганської області.

«Щойно Президент телефоном привітав перших звільнених наших хлопців з ворожого полону. З ним говорив Владислав Овчаренко, який разом з іншими 15-ма цивільними та військовими повернувся з полону в окуповпному Росією Луганську», — написав Цеголко на своїй сторінці в соцмережі Facebook в середу.

Ультраса луганської «Зорі» Овчаренка терористи засудили до 17 років тюрми.

Як повідомляють ЗМІ, низка автобусів зі звільненими з полону українськими заручниками вже знаходяться на підконтрольній Україні території.

Зазначається, що вже повернулися 3 автобуси з 16 українцями, які перебували у полоні окупантів Луганської області. Серед звільнених українців були, зокрема Артем Ахмеров, Валентин Богдан та Едуард Неделяєв.

Тим часом терористам «ЛНР» повернули 74 заручники зі списку на обмін (спочатку йшлося про намір передати «ЛНР» 99 осіб).