20 та 21 жовтня у лікарнях Києва жінки зможуть обстежити молочні залози
УНІАН

20 та 21 жовтня у лікарнях Києва жінки зможуть обстежити молочні залози

У Києві 20 та 21 жовтня у муніципальних медзакладах буде організовано додаткові години прийому лікарів для обстеження жінок на рак молочної залози. Про це повідомляє УНІАН із посиланням Департаменті охорони здоров’я Київської міської держадміністрації.

Акція проводиться з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

У рамках днів відкритих дверей можна буде зробити мамографію, ультразвукове дослідженням молочної залози, скринінг молочної залози, отримати консультацію лікаря-онколога.

У Департаменті охорони здоров’я закликають киянок скористатися можливістю обстежитися на рак молочної залози, відвідавши лікаря у найближчому із запропонованих медичних закладів

Так, 20-21 жовтня з 10:00 до 14:00 спеціалісти прийматимуть у всіх районних Консультативно-діагностичних центрах за адресами:

  1. Голосіївський район — просп. Голосіївський, 59-А;
  2. Дарницького району — вул. Вербицького, 5;
  3. Деснянського району — вул. Закревського, 81/1;
  4. Дніпровського району — філія № 1, вул. П. Запорожця, 26;
  5. Оболонського району — вул. Тимошенка, 14;
  6. Печерського району — вул. Підвисоцького, 13;
  7. Подільського району — вул. Мостицька, 9;
  8. Святошинського району — вул. Симиренка, 10;
  9. Солом’янського району — вул. Гарматна, 36;
  10. Шевченківського району, вул. Саксаганського, 100.

Крім того, 20 жовтня з 9:00 до 15:00 отримати консультацію та обстежитись можна буде у Київському міському клінічному онкоцентрі на вул. Верховинна, 69.

Також лікарі проводитимуть прийоми 20-21 жовтня з 9.00 до 15.00 у Київському міському консультативно-діагностичному центрі на вул. Кондратюка, 6.

За даними Міського наукового інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, у Києві фіксують тенденцію до зростання захворюваності на пухлини молочної залози серед жінок. Смертність від раку молочної залози серед жінок у віці від 40 до 44 років випереджає всі інші причини.

Медики рекомендують жінкам після 40 років один раз на два роки робити мамографію (рентгенологічне обстеження молочної залози).