27 березня в Кропивницькому вибухнула АЗС: є постраждалі

27 березня в Кропивницькому вибухнула АЗС: є постраждалі

Ввечері 27 березня, в Кропивницькому прогриміло кілька сильних вибухів. За словами очевидців, на вулиці Київській сталося три потужних вибухи. За попередніми даними, того ж дня вибухнула газова заправка.

Пожежа охопила 200 метрів площі: на місце прибули 10 пожежних машин, 47 рятувальників і швидка.  Пожежникам вдалося загасити пожежу на автостоянці за кілька годин. Під час гасіння вогню, сталося 7 вибухів різної потужності. Надзвичайники помітили, що гасити пожежу долучилися 85 чоловік особового складу та 19 одиниць техніки.

У повідомленні ДСНС зазначається: «27 березня о 20:07 в місті Кропивницький по вул. Київській на території автостоянки виникла пожежа.”

Станом на 20:55 пожежу було зупинено, повністю ліквідовано – о 22:45. Загалом згоріло 8 легкових автомобілів, 10 вантажних автомобілів і 3 металевих вагончики площею 16 м2

В результаті вибуху, постраждали 3 людини. Двоє надзвичайників і водій газовоза. Їх госпіталізували в місцеву лікарню. Кожен постраждалий отримав різні ступені опіків. Нагадаємо, того ж дня в місті пролунало кілька потужних вибухів, які були чутні по всьому місту.

Причини надзвичайної ситуації нині з’ясовують.