737 населених пунктів України залишились без світла через негоду, — ДСНС

У четвер, 18-го січня, сильні пориви вітру та мокрий сніг спричинили знеструмлення 737 населених пунктів у 10-ти регіонах нашої країни. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт ДСНС України.

В Одесі без світла залишилося 502 населених пункти, у Черкаській області – 153, на Чернігівщині – 33, на Полтавщині – 14, у Кіровоградській області – 9, у Миколаївській області – 9.

На Донеччині знеструмлено 8 населених пунктів, у Волинській області – 6, на Сумщині – 2, на Вінниччині — 1 н.п.

В усіх знеструмлених містах та селах працюють бригади обленерго задля відновлення постачання електроенергії.

Нагадаємо, що в Ізмаїльському районі Одещини впали 23 опори лінії 110 кВ. Внаслідок цього було знеструмлено міста Ізмаїл та Арциз, які також залишились без світла та теплопостачання.

Увечері 18 січня бригади обленерго відновили в Ізмаїлі електропостачання до лікарні, пологового будинку, 17-ти котелень та до більшості багатоповерхівок. Частково було відновлено водопостачання. Наразі тривають роботи із запуску систем опалення.

«У м. Арциз для забезпечення електропостачання об’єктів інфраструктури та життєзабезпечення залучено 4 електростанції ДСНС», — повідомили у Службі.

У відновленні електропостачання в Одеській області беруть участь 89 аварійних бригад обленерго.

У ДСНС повідомили, що станом на сьому годину ранку 19 січня спостерігається невеликий сніг у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях. На решті території України без опадів.

Нагадаємо, 18-го січня о 14:30 через ускладнення погодних умов трасу Київ-Одеса перекрили для всіх видів транспорту. Крім того, на Одещині тимчасово обмежили рух в пунктах пропуску на держкордоні.