Абоненти "Київстар" та "Vodafone Україна" можуть перевірити сумісність телефонів та SIM з 4G
ukrinform.ua

Абоненти «Київстар» та «Vodafone Україна» можуть перевірити сумісність телефонів та SIM з 4G

Оператори зв’язку «Київстар» та «Vodafone Україна» запустили сервіси для перевірки сумісності телефонів та SIM-карт з 4G-мережею. Для абонентів вказаних операторів функція безкоштовна.

Абонентам «Vodafone Україна» потрібно набрати комбінацію *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь на USSD-запит оператор надішле повідомлення, де вказано, чи підтримує смартфон та SIM 4G-мережу.

За таким же принципом діє сервіс для абонентів «Київстар». На своєму смартфоні потрібно набрати комбінацію *245*4# і натиснути на виклик для перевірки карти, для перевірки телефона — *245*5#.

Обидва оператори пропонують за необхідності безкоштовно замінити SIM-карту на USIM, яка працює з мережею 4G. Зробити це можна в фірмових магазинах.

До слова, як повідомляють Факти, вже у березні-квітні з’являться перші зони 4G. Запуск відбудеться у великих містах України: у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі. Частота 1800 МГц, яка дозволить зробити мережу доступною в країні, запрацює тільки з липня. Нацкомісія вже визначила учасників на отримання ліцензій на 4G в діапазоні 1800 МГц. Ними стали «Київстар», «Vodafone Україна» і «lifecell». Сам тендер пройде 6 березня.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко назвав продаж 4G-ліцензій кроком до сучасних технологій.