Аеропорт "Бориспіль" запустив віртуального помічника для пошуку зниклого багажу
facebook.com/airportboryspil

Аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального помічника для пошуку зниклого багажу

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального помічника з пошуку багажу. За планом, він дасть пасажирам змогу швидко знаходити загублені сумки й валізи багаж та повідомляти про випадки крадіжок з багажу. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку аеропорту «Бориспіль».

Віртуальний помічник «Пан Шукач» — це сторінка у Facebook, куди пасажири аеропорту можуть оперативно повідомляти про випадки крадіжок та зникнення багажу. Отримані звернення будуть передавати детективам «Борисполя», які розслідуватимуть кожен випадок по гарячих слідах.

«На жаль, випадки несанкціонованого втручання до багажу ще мають місце в нашому аеропорту і я прагну зробити все можливе, аби звести їх нанівець. І, звичайно ж, повернути Вам викрадені речі. Насправді, служба розслідування крадіжок з багажу «Борисполя» протягом 1,5 років роботи вже досягла значних успіхів у даній справі. Тепер я, як її офіційний представник, стану на сторожі справедливості у Facebook», — йдеться у повідомленні, розміщеній на офіційній сторінці віртуального помічника.

Також повідомляється, що крім новоствореної сторінки «Пан Шукач», працюють також звичайні контакти Служби розслідування крадіжок з багажу.

«Відповідну допомогу як і раніше можна отримати, звернувшись за іншими контактами Служби розслідування крадіжок з багажу: 073-7-702-702; anti-theft@kbp.aero; Skype – anti-theft-kbp», — йдеться у повідомленні, оприлюдненому аеропортом «Бориспіль» на офіційній сторінці у Facebook.

В аеропорту додають, що по допомогу в пошуках втраченого багажу варто звертатися одразу ж після виявлення проблеми.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що у квітні наступного року між Києвом і Копенгагеном запустять регулярні прямі рейси, а вже у наступному місяці Qatar Airways подвоять кількість польотів з Дохи до української столиці.