Американська компанія GE Transportation допоможе Укрзалізниці оновити рухомий склад
facebook.com/volodymyrgroysman

Американська компанія GE Transportation допоможе Укрзалізниці оновити рухомий склад

До кінця року буде підписано угоду про стратегічне партнерство щодо реалізації 7-річної програми оновлення рухомого складу ПАТ «Укрзалізниця». Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі керівництва GE Transportation з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

«Радий, що ми фіналізували наші домовленості і домовляємося, що до кінця року всі документи мають бути узгоджені та підписані. Уряд сприятиме цьому процесу», — зазначив Глава Уряду.

Активні переговори щодо цього проекту тривали впродовж трьох останніх місяців і проводилася керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» за підтримки Офісу залучення інвестицій UkraineInvest. Сторони погодилися, що в рамках виконання всіх домовленостей локалізація (використання українських потужностей) зросте до 40%.

Крім того, домовлено, що продукція українського виробництва, створена на основі технологій та з дотриманням стандартів GE, буде використана в інших проектах GE Transportation в інших країнах.

Виконання першої фази проекту передбачає постачання ПАТ «Укрзалізниці» вже у вересні 2018 року 30 локомотивів, які будуть містити українські запчастини і обслуговуватися в Україні.

«Це дозволить «Укрзалізниці» гарантувати вирішення питання дефіциту тяги вже до наступного пікового навантаження», — зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

У свою чергу, GE Transportation підтвердила готовність протягом всього проекту постачати в Україну технології, проводити навчання фахівців і опрацювати можливості доступу до кредитних ресурсів.

«Це нова сторінка розвитку нашої залізниці, нові робочі місця, новий рівень інвестиційної співпраці», — підсумував Гройсман.

facebook.com/volodymyrgroysman