Антимонопольний комітет підозрює відомі мережі АЗС у змові

Антимонопольний комітет розпочав розслідування за підозрою у змові мережі автозаправних станцій ОККО та WOG. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу АМКУ.

АМКУ провів дослідження цінової ситуації на ринках світлих нафтопродуктів, зокрема щодо стрімкого зростання роздрібних цін. В ході дослідження було виявлено факти одномоментного встановлення і підтримання роздрібних цін на бензини та дизельне паливо на однаковому рівні мережами автозаправних станцій ОККО та WOG.

Зазначається, що упродовж 2017 року АМКУ зафіксував понад 10 таких випадків, що може свідчити про антиконкурентні узгоджені дії учасників ринку.

«Протягом 2017 року Комітетом було зафіксовано більше 10 таких випадків, що може бути обумовлене не тільки об’єктивними факторами, а й наслідком вчинення відповідними учасниками ринку антиконкурентних узгоджених дій», — йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим 21 грудня АМКУ розпочав розгляд справи за ознаками порушення компаніями ОККО і WOG законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій.