«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриває новий комплекс транспортування руди
facebook.com/ArcelorMittalUA

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриває новий комплекс транспортування руди

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запускає новий комплекс, який здійснюватиме оперативне транспортування видобутої залізної руди. Встановлене обладнання дозволить збільшити обсяги підземного видобутку. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу підприємства.

За словами заступника гендиректора з гірничого виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимира Теслюка, раніше процес підйому руди на поверхню був трудомістким та потребував багато часу.

«Запуск дробильно-бункерного комплексу горизонту –1 135 м і похило-транспортної виробітки № 2 – це ще один крок на шляху оновлення потужностей гірничодобувного сектора підприємства. Це дасть нам можливість суттєво збільшити підземний видобуток і виробництво аглоруди, виконати виробничу програму», — зазначив він.

Загалом на будівництво горизонту — 1 135 метрів та нового транспортувального комплексу витратили 43,8 млн доларів.

facebook.com/ArcelorMittalUA

У компанії також зазначили, що 16-го січня, підприємство отримало сертифікат «Kiwa» (Нідерланди), який підтверджує високу якість арматурного прокату. Сертифікат дозволяє маркувати продукцію відміткою міжнародного стандарту асоціації будівельної галузі KOMO.

«Kiwa» – європейська незалежна організація в Нідерландах, яка забезпечує високоякісну сертифікацію шляхом перевірки, оцінки, технічних знань, досліджень, навчання та інформаційних послуг.