Арсен Аваков презентував свою книгу "Ленін з нами?"
facebook.com/arsen.avakov.1

Арсен Аваков презентував свою книгу «Ленін з нами?»

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков презентував свою книгу «Ленін з нами?», яку написав у співавторстві з відомими українськими діячами. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Аваков розповів, що у книжці є матеріали, які він писав ще десять років тому,  інформація інтернет-користувачів, які брали участь у дискусії,  добірка міркувань і відгуків відомих українських політиків, громадських діячів та публіцистів, зокрема, Володимира В’ятровича, Євгена Захарова, Миколи Княжицького, Віталія Портникова та Ігоря Жданова.

«Ленін з нами?» — книга-питання, книга-дискусія, а для когось, можливо, книга-провокація. Я вважаю, що нашому суспільству вкрай необхідна широка громадська дискусія про роль і місце в історії нашої країни комуністичного проекту й образу Леніна, як його символу. Хто він, людина і міф Ленін: символ великої комуністичної ідеї або втілення жахливих злодіянь? Чи пам’ятати? Чи пробачити?… Ці думки з Вами і для Вас», — написав Аваков у своєму Facebook.

За його словами, книга видана трьома мовами — українською, «слобожансько-російською» та англійською.

На сайті видавництва «Folio» зазначено, що книга на 160 сторінок вміщує статтю А.Авакова 2007 року (була видана разом з коментарями в 2008 р. тиражем 5 тис. прим. як 100-сторінкова книга), дані Українського інституту національної пам’яті про демонтаж пам’ятників Володимиру Леніну та перелік самовільно повалених пам’ятників вождю.