«АвтоКрАЗ» випустив всюдихідне шасі з кабіною на шістьох осіб
autokraz.com.ua

«АвтоКрАЗ» випустив всюдихідне шасі з кабіною на шістьох осіб

Компанія «АвтоКрАЗ» виготовила шасі підвищеної прохідності спеціально за вимогами Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Нову техніку випробували під час навчань Служби, які проводили на території автопідприємства. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Вантажність шасі КрАЗ-5401НЕ (4х4) становить 9,5 тонн. Як зазначають на заводі, воно призначене під установку спецобладнання для гасіння пожеж АЦ-4-60.

«Уперше в ПрАТ «АвтоКрАЗ» на двовісному повнопривідному всюдиході застосована дворядна чотиридверна шестимісна кабіна МАЗ», — йдеться у повідомленні.

Завдяки широкопрофільній шині з централізованою системою підкачки, шасі можна експлуатувати на дорогах з різним покриттям та в умовах бездоріжжя.

Авто оснащено двома 165-літровими баками для палива, що забезпечує подолання відстані в 600 кілометрів для доставки екіпажу й техніки до місць, де проводять аварійні, рятувальні та інші роботи.

Транспортний засіб може розвивати швидкість до 90 км/год. Завдяки маневровості та безкапотному компонуванню, він може використовуватися в умовах міста.

«Повнопривідне шасі КрАЗ-5401НЕ (4х4) було вперше створено в кінці минулого року, а перший зразок — оснащений дворядною кабіною MAN. З огляду на високу уніфікацію шасі КрАЗ цієї моделі, на них легко монтуються понад 30 спеціальних надбудов масою до 10 тонн, а також вузли й агрегати різних виробників, які вкаже клієнт», — зазначили у ПрАТ «АвтоКрАЗ».