Безпілотник ударної дії вдало пройшов випробування, - Турчинов
turchynov.com

Безпілотник ударної дії вдало пройшов випробування, — Турчинов

Сьогодні, 14 вересня, відбулися вдалі випробування безпілотника ударної дії на полігоні Гончарівське Чернігівської області. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

За його словами, Рада національної безпеки і оборони ставила перед вітчизняним оборонно-промисловим комплексом завдання налагодити виробництво якісних безпілотних літальних апаратів бойового застосування.

«Випробування відбулися успішно, продемонстрували ефективність цих безпілотних комплексів. Наступний крок — поставити їх на озброєння та ефективно використовувати у бойових умовах», — сказав він.

Розвідувально-ударний комплекс «Сокіл», який проходив випробування, складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин. Він здатний знаходити та точно вражати цілі, використовуючи для цього боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії.

За словами Секретаря РНБО, безпілотник є продуктом успішної кооперації українського підприємства «Чезара» з польськими партнерами.

Сьогоднішні випробування відбувались у надзвичайно складних метеоумовах. Пориви вітру сягали 14-17 метрів на секунду. Незважаючи на ці проблеми, всі завдання виконані.

Також Олександр Турчинов повідомив, що найближчим часом будуть представлені нові моделі ударних БПЛА ще більшої дальності застосування та з потужнішими бойовими характеристиками.