Більше 100 танків поблизу Луганська виявила ОБСЄ
sprotyv.info

Більше 100 танків поблизу Луганська виявила ОБСЄ

Безпілотник ОБСЄ зафіксував більше 100 танків терористів недалеко від підконтрольного бойовикам Луганська. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на звіт місії.

В ОБСЄ зазначили, що танки терористів знаходяться в декількох кілометрах від тимчасово окупованого Луганська. Також багато танків виявили неподалік від Донецька.

Зокрема, розвідка показала наявність 57 танків (невстановленого типу) приблизно за 4 км на південний схід від Тернового (57 км на схід від Донецька).

Водночас 34 танки (невстановленого типу) перебувають біля населеного пункту Круглик, що за 31 кілометр на північний захід від Луганська, 19 танків (невстановленого типу), 8 самохідних артилерійських знарядь (або гаубиць) і 24 буксируваних міномети (або гаубиці) в районі Мирного, 13 танків (невстановленого типу) неподалік від Шимшинівки (27 км на північний захід від Луганська), 8 танків (невстановленого типу) і 7 буксируваних мінометів (або гаубиць) близько Міусинська, а також 24 танки (невстановленого типу) і 4 зенітні ракетні комплекси (невстановленого типу) біля Бугаївки (37 км на північний захід від Луганська).

Крім того, безпілотник ОБСЄ дальнього радіусу дії також виявив сім РСЗВ (БМ-21 Град, 122 мм) приблизно в шести кілометрах на південний схід від Міусинська і сім РСЗВ (БM-21) в Мирному, що в 28 кілометрах на північний захід від Луганська.