Бойовики блокують відновлення електропостачання у Травневому та Катеринівці

Відновлення електропостачання населених пунктів Травневого (Донецька область) та Катеринівка (Луганська область) блокують бойовики. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку прес-центру штабу АТО.

«Ватажки ОРДО і ОРЛО цинічно блокують відновлення об’єктів цивільної інфраструктури на Донбасі, в наслідок чого страждає місцеве населення», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що мешканці населеного пункту Травневе (Донецької області) більше двох тижнів залишаються без централізованого електропостачання, яке було припинено в наслідок пошкодження лінії електропередачі з боку НЗФ ОРДО.
У схожій ситуації опинилися мешканці селища Катеринівка (Луганської області).

Повідомляється, що українська сторона організувала і забезпечила всі необхідні умови для проведення ремонтних робіт.

«У свою чергу ватажки ОРДО і ОРЛО навмисно блокують відновлення пошкоджених лінії електропостачання та нахабно заявляють, що «їхній ремонт недоцільний». Враховуючи погіршення погодних умов та пониження температури, умови проживання мешканців цих населених пунктів щодня погіршуються. Таким чином, керівництво ОРДО і ОРЛО нехтують інтересами цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення, порушують Мінські домовленості та дестабілізують ситуацію на Донбасі», — зазначають у прес-службі.